Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 2719 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/12/2018 11:43

9,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Tiptronik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Dëfrim Puka

 • Prishtinë
 • 0038349871871

Shes BMW 320d Automatik 163 PS (2007)

Shes BMW e90 320d te vitit 2007 me 163 PS dhe me nderrues te shpejtesive automatik (+ opcioni Sport Drive).

Vetura i ka te kryera te gjitha serviset me rregull dhe eshte ne gjendje shume te mire teknike.

Nuk bej ndrrime!


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit