Vetura në shitje Skoda Yeti

Kjo veture ka pasur 1419 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/09/2018 08:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

U shit

Shitet dhe Nderrohet
Skoda Yeti 2.0 tdi
4x4 Dsg Automatik
Viti prodhimit 2011
Me liber servisi
Sapo ardhur nga zvirra
Km te garantuara
Gjendja perfekte
Mund ta kontrolloni ku te doni
Prishtine
Facebook Auto Ch 👍
Informata tel viber
+383 (044) 207 526
+383 (049) 207 526


Shpërndaje:

Veturat e fundit