Vetura në shitje Mercedes-Benz 190

Kjo veture ka pasur 7956 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/02/2015 14:57

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Limuzinë 1987

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 120 000 KM

shitet mercedesi

shitet mercedesi ne gjendje te regullt nr.telefonit 045973635 ose viber

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit