Vetura në shitje Fiat Stilo

Kjo veture ka pasur 1059 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/02/2019 12:52

2,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arian

 • Prishtinë
 • 049-191-526

Fiat Stilo 1.9 Jtd 2003 Me Rks

Fiat Stilo 1.9 Jtd dizell Me Rks
Viti prodhimit 2003
Ne gjendje shum te mirr shum i rujtun
Vetura posedon: Abs,Airbag,Esp,City,Klim Ac,Goma shum tmira etjj
Ndrrim i mundshem nese mkonvenon
049-191-526 +386-49-191-526

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit