Vetura në shitje Volkswagen Golf IV

Kjo veture ka pasur 3293 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/08/2019 16:31

1,700 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Veturen Golf 4 1.9TD(I) Diesel-02

Shes Veturen Golf 4 Champion 1.9TD(I) Diesel. Vetura osht ne gjendje te rregullt i sapo ardhun nga gjermania.
*ESP
*ABS
*AC Klim
*Ulset me Nxemje
*Mbajtese Krahu
*Pasqyre Elektronike
*Dritare Elektronike
*Fellne të mira Etj.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Hidraulik


Shpërndaje:


Veturat e fundit