Vetura në shitje Fiat Punto

Kjo veture ka pasur 820 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/02/2019 12:52

2,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Pickup 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arian

 • Prishtinë
 • 049-191-526

Fiat Punto 1.9 Jtd 2004 Me Rks

Fiat Punto 1.9 Jtd dizell Me Rks
Viti prodhimit 2004
Shum i rujtun
Vetura posedon: Abs,Airbag,Klim Ac,City Goma shum tmirra etjj
Vetura osht e regjistrum per 2 persona
Ndrrim i mundshem nese mkonvenon

049-191-526 +386-49-191-526

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit