Vetura në shitje Chevrolet Cruze

Kjo veture ka pasur 600 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/10/2018 16:17

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 185 000 KM

Chevrolet Cruze 2009

Shitet Vetura Chevrolet Cruze 1.8 Benzin Plin ne dizne ne gjendje perfekte Viti i prodhimit 10.2009
Mundsi Ndrrimi

Per me Shum kontaktoni +38344586587 //// 043500467

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit