Vetura në shitje Citroën C3

Kjo veture ka pasur 347 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/03/2019 21:59

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 170 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen C3. 1.4HDi Viti-2009

ne gjendje. te mir shume i sapo ardhur nga Germania. 170,000 km me liber servisi 2 qelsa me dogan te paguar. per me shum info 045 466 466 +38345500196

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu


Shpërndaje:

Veturat e fundit