Vetura në shitje Saab 9-3

Kjo veture ka pasur 8552 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/02/2015 18:36

9,250 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 199 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Arsim

 • Prishtinë
 • +37744282762

Shes veturen Saab 9-3 Vector 1,9 turbo diesel ne gjendje perfekte.

Saab 9-3 Vector 1,9 turbo diesel ne gjendje te shkelqyeshme si ne te gjitha pjeset motorike gjithashtu ne karroceri.
Vetura eshte e servisuar me rregull dhe me kujdes. Servisimi i vetures kryhet komplet dhe ka te gjitha pjeset e nevojshme tek Opel Dugi.
Ne gjendje perfekte me garancion, posedon Navigacion touchscreen, AC, drita xenon te posanderruara dmth poqa te ri, interior lekure, dy pale goma per sezone vere dhe dimri, nje veture shum e sigurt per vozitje, gjithashtu e bukur dhe ploteson nevojat e nje familje.
Harxhime shum te vogla si dhe servis me te lir se golfi apo passati..gjithashtu nje vetur shum komode dhe me e rehatshme se vetura tjera te njejtes klas.
Gjithçka ne vetur eshte origjinale...une personalisht e kam importuar nga Belgjika dhe doganuar ne Prishtine.

Pershendetje

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit