Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 4272 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 15:55:10

2,800 EUR

(Çmimi)


2,800 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 245 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Malishevë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FORD FOKUS 1.8TDDI RKS ME KLIM SERVISIN E KRYN KOMMPLET NI PRONAR PRJ 2010.

* Ford Fokus 1.8TDDI Rks 04.11.2020
*Ni pronar ne Kosov pronari dyt une
*Ne emrin tim personal pekthimi mrena dite servisin e madh te kryn me 30/10/18 me 246080km te Garantuara,
*Goma te Reja frena te ri
*Model i veqant Sport Edition 66kw
*centrall** xhamat me pull**
*Gipekin me pull prej mrena**
*shpenzime shum te vogla**
* Ne gjendje shum te mire**
*vetura e Garazhune**
Me respektin per te xhith pres vetem-
Bleres Serioz+38349/336/055
044/336/055

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit