Vetura në shitje Rover Tjetër

Kjo veture ka pasur 1469 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/10/2018 16:42

21,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 199 999 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet , Range Rover Sport Hse Facelift

Shitet , Range Rover Sport Hse Facelift , viti i prodhimit 2010 , karburanti Diesel , ngjyra e vetures e zez , nderruesi i shpejtesive Automatik . Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe e doganuar .
Qmimi me marreveshje dhe behet ndrrim per me shum na kontaktoni ne numrin e telefonit ...
Nr. Kontaktues - 044962585


Shpërndaje:

Veturat e fundit