Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 977 vizita
Ndryshimi i fundit: 24/10/2018 20:53

9,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 216 000 KM

Shes veturen Citroen C5

Citroen C5 2.0dizel 2010 Vetura është në gjendje të shkëlqyer , e paster brenda/jasht e bukur dhe shum komoditet, posedon gjitha opcionet (FULL OPSION) ne dispozicion jan edhe 4 goma dimri me gjith fellne te aluminit ,është buissnes class. regjistrim i parë ne KS ,1vit të plotë .nuk është Hipotek, mund të perkthehet menjëher ose Autorizim Gjeneral mvaret prej marveshjes.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit