Vetura në shitje Lada Niva

Kjo veture ka pasur 11403 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/02/2015 19:59

3,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Xhip/SUV 1992

Karburanti Marshi
Benzinë + Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 112 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

pronari

  • Prishtinë
  • 049 233 531

Shes Lada Niva 4x4 Plin Benzin

Shes Niva Lada 4x4 benzin+plin , motori 1.6 me tre menjaqa , i dahen rrotat + ka sporihodin extra extra ,,esht me servise te regullta , e garazhuar , esht si me dal prej fabrikes ,, karikat gjysem lekure te reja , kryt e vollanit e ka te ndrum te ri , lladnjakun e ri , okumulatorin e ri , shpanerat e ri , diskat e ri , kardonin e ri , motorin e plinit te ri , auspuhin komplet te ri , eshum sende te reja , posedon cd muzik ... posedoj extra 4 bandash te nives te ri ,, ky lloj tipi i gjipit LADA NIVA esht i Rall esht prej Rusia , plinin e ka te montum ne Itali ,, Boca e plinit esht e montuar mrapa nder branik ose gepek , e ka plus mbeshtjells extra te metalit per shkaqe sigurie ,,,, ka sigurim ,,, ne Rks 1 vit regjistrim ,, kariserin e ka shum te fort , jo si kto Nivat E sodit . me llajsne mbrojtse i ka origjinale .. kjo NIVA Lada esht per merakli dhe per Zotri .. qmimi 3500 euro .qmimi i negociushem. boj ndrim me veture ..

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Drita mjegulle

  •  Spoilerë

  •  CD

  •  Fellne

  •  Interior lëkure

  •  Rimorkiator

  •  4x4


Shpërndaje:

Veturat e fundit