Vetura në shitje Skoda Superb

Kjo veture ka pasur 886 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/11/2018 20:40

12,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 263 529 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Rahovec

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Skoda superb

SHITET SKODA SUPERB VETURA POSEDON NXE.JE N'ULSE PARA DHE MBRAPA NAVIGACION GOMAT M+S TE GJITHA SERVISET E KRYERA 2 VITE ESHT NE KOSOV


Shpërndaje:

Veturat e fundit