Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 442 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/11/2018 21:12

14,800 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 211 154 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat B7

Shes passat B7 viti 2011 2.0 tdi 170 PS 4 Motion DSG ka klim karrika ne nxemje te parat dhe te mramtat mavigacion e ri apdejt 2018


Shpërndaje:

Veturat e fundit