Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 6286 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/08/2019 19:56

6,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


7,200 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 274 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Seat Ibiza 1.9 TDI 2010

Shitet Seat ibiza 1.9 TDI 2010
Vetura ka 2 pale goma veres(pirelli 2015) 17 inch
T dimrit 15 inch ( te reja)

Fellne 17she cupra sport me goma te reja te veres
Rrypin dhembezor (rebrasti) te nderruar
Liber te servisit
Farat dhe stopat te FR (modelit sportiv)
Xenon - Bixenon
Klim
Komanda ne timon
Bllokad kunder vjedhjes
Xhamat e zi fabrikisht( ne librez)
Filter K&N origjinal
Vetura eshte ne Kosove qe 20 muaj
Regjistrim deri ne Janar 2020
Vigani 049 31 31 13

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit