Vetura në shitje Citroën C4

Kjo shpallje ka pasur 601 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/11/2018 10:07
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

15 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 40 000 KM

Citroen c4 sport

Citroen c4 full extra
2.0

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha