Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 274 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/11/2018 06:44

6,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 190 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Istog

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

VW passat 2.0 tdi b6 full extra URGJENT

shitet URGJENT !!!!!! passati ne gjendje te mir ... testoni vet ...ulse me nxemje ...lekur... vollan me telekomanda ... cdo gje ne rregull... miresevini kqyrni provoni.... cmimi shum i lir... kqyrni vet ne merrjep ose peshkuiart ka sa shkojn me 8000 dhe 9000

vetura esht i doganuar ... ardhur nga gjermanie

whatsapp me shkruni ose viber ne ket numer

00491603088105

ose email [email protected]


Shpërndaje:

Veturat e fundit