Vetura në shitje Toyota Corolla

Kjo veture ka pasur 456 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/12/2018 15:27

3,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2003

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 179 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Toyota Corolla 1.6 VVT-i Benine me Klim dhe 1 Vjet Regjistrim, Goma te reja...

Për shitje është një Toyota Corolla 1.6 benzinë ​​VVT-i me Kilm.
Konsumi i ulët i karburantit (5.8 Litra 100 Km) dhe i përshtatshëm për rrugët e qytetit si edhe rrugë fshati.
Njohja e di se sa i fuqishëm dhe qendrushem është një motor benzinë ​​i Toyotes.
Vetura është teknikisht në gjendje shumë të mirë, nga jashtë disa gërvishtje dhe gungë. Brendësia është e ruajtur mirë dhe shumë e pastër
Vetura është ne shithe për shkak të mos përdorimit, jetoj në Zvicër dhe kam nevojë për një makinë më të madhe.
Gomat janë të reja dhe janë blerë në nëntor 2018 (markë Sava)
Sigurimi i vlefshëm deri më 23 nëntor 2019.
Servici u krye në nëntor (duke përfshirë kandelat elektrike dhe frenat e ri të pasmë), kilometra të garantuara (179'000 Km).

Për më shumë informacione mund të më kontaktoni me email [email protected] ose Viber / Whatsapp +4179 810 18 85

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit