Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 552 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/01/2019 10:39

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 270 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5 1.9, TDI, GOAL, 2006

Golf 5, 2.0, TDI, GOAL.

Vetura posedon:
- 6 shpejtësi + R,
- Tempomat,
- Shiber elektrik,
- Navigacion të madhë,
- Pasqyre elektrike,
- Karrike me nxemje,
- Klimen Econ,
- Larëse të dritave,
- Bluetooth,
- Drita të mjegullës,
- Karrike me nxemje,
- Senzora të parkingut mbrapa,
- Fellne me goma të reja Michelin + goma të dimrit me fellne,
- Golfi tasht një vitë është doganuar në Kosovë,
- E ka edhe mundësinë për montimin e kamerës.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit