Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 4598 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 17:08:54

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 196 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Vwolsvagen Passat DSG F1 Led Matrix Full Distronic

Shitet vetura
Vw Passat
Viti 06 2015
Automatik Vozitje
Tiptronic Vozitje
Estroic F1 Vozitje
Sport Vozitje
Distronic ndjeke vetures
1.6 tdi 88kw 120ps
Higline model
Klimatronic
Navigacjon me tach
Shpetesi Vollan
Xhami par ortipedik kunder djellin
Xhama mbrapa color fabrikish
Xhama ansor 2+2 Pamplex
4 xhama Elektronik
Freni dores Elektronik
Star-Stop Pull me dhez me Fik veturen
Start-Stop ne Semafor mu fik mu kadh vet
Karika me.nxemhe
Karika masazh
Senzor shiu
Senzor dritave
Senzor parkim para dhe mbrapa
Drita para Matric Full Led
Drita mbrapa Led
Drita mjegulles
Auto-Hold
Usb
Sistemi i Zerimit per Muzik 🔊 me Blutoth
Sistemi i Zerimit per Tel 📲 me Blutoth
2 Qelsa
Alofellna
2 pal tepija te kembve
4 Goma te reja te dimrit te sapo qitur
Me dogan + Homologim pagum ne emrin tem
Dhe i sapo regjstrum
Kilometra Me Garancjon 100% me Libra servis
Ne servis te autorizum ne Gjermani
Tyf esht i krym deri 06 2020 ne Gjermani
Motor euro 6
Veturen e kam pru vet prej Gjermansi

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit