Vetura në shitje Mazda 6

Kjo veture ka pasur 747 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/01/2019 18:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 94 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shitet vetura Mazda 6

shitet Mazda 6 (2.0) , vetura eshte e ardhur nga zvicra, regjistrimi i pare Rks, regjistrimi vlen deri ne Korrik 2019.
vetura eshte ne gjendje te shkelqyer .
cmimi me marrveshje ..

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit