Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 2238 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/01/2019 01:09

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 22 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Audi a3

SHITET/NDERROHET audi a3 facelift
Vetura posedon keto karakteristika:
Viti i prodhimit 2011
Motorri 1.6 tdi 105ps
Manuel 5 shpejtsi
Klimatronik
Karrika me nxemje
Senzora parkimi para mbrapa
Daylight dritat
Dritat xenon bixenon
Shtopat lledat
Timoni multifuksional
Tempomat
Pasqyret elektronike me nxemje
Aux
AutoHold
Bluetooth
Navigation
Xhamat me rrym 4x
Xhamat e erresuar
Fellne 17 origjinal
Amortizera eibach(i ka edhe te fabrikes)
Servisin ule filtera i sa po ber(dhe seti i rrypit rebrasni komplet, gurtnet para mrapa)
Info 044 21 23 21 (viber +38344212321)


Shpërndaje:

Veturat e fundit