Vetura në shitje Mercedes-Benz E 200

Kjo veture ka pasur 797 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2019 23:02

12,900 EUR

(Çmimi)


14,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes E200 2012

mercedes e200 w212 136ps
viti prodhimit 2012
234000 km tkaluara
e sapo ardhur nga ch
regjstrimi i pare nkosove(1vit regjistrim)
blueefficiency
7 ulse
fellne original AMG 17'
ne gjendje perfekte
viber:+38345209849


Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit