Vetura në shitje BMW X3

Kjo veture ka pasur 1192 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/08/2019 09:02

20,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

BMW X3 xdrive 2.0d - Automatik, Euro 5

BMW X3 xdrive 2.0d - Automatik, Euro 5

I ardhur qe 1 vit nga Gjermania, pronari i dyte i makines, shume i rujtun.

Viti: 2012
Origjina: Gjermani
Kilometrazha: 250,000km origjinale me liber
Kubikazha: 2.0
Fuqia: 184 PS
Karburanti: Dizel
Harxhimet: 5.3l/100km urban, 4.7l/100km extra urban, 4.9l/100km kombinuar
Numri i uleseve: 5
Dyer: 4/5
Marshi: Automatik

Posedon: ABS, Navigacion, on board computer, Bluetooth, CD, MP3, mbyllje elektronike qendrore e dyerve, dritat biXenon, tempomat, ulese me nxemje, pasqyre dhe dritare elektronike, ESP, drita te mjegulles, terheqje me 4 rrotat, libri i servisimit, immobiliser (sistem sigurie), Isofix (pikat per vendosjen e uleses per femije), timon levizes, diesel particulate filter, senzor shiu, senzor parkingu, start/stop buton sistem, vendin mbrapa per terheqje.

Te interesuarit per cmim te kontaktojne ne: +38344385130

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit