Vetura në shitje Skoda Octavia

Kjo veture ka pasur 627 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/01/2019 22:47

7,150 EUR

(Çmimi)


7,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 260 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet ose ndrohet

Shes shkoda octavia viti 2013 rks 10 muj 1.6tdi ne gjendje tmir perkthimi behet menjeher servise tkryme komplet 2 qelca

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit