Vetura në shitje Renault Kangoo

Kjo veture ka pasur 277 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/01/2019 22:06

3,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Pickup 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 2

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 160 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Suedi

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Renault Kangoo 1.5 dci 110ps

Vetura gjendet ne Suedi. Vetura eshte ne gjendje te rregullt ,posedon gomat e veres te reja me fellne , edhe 4goma te dimrit, klim te re 2017 , kaishin dhembzor e ka te nderruar. Vetura vjen ne prill ne ks.

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit