Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 276 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/02/2019 16:49

5,400 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 244 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prizren

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Astra 1.7 cdti 2009 i sapo ardhur prej Zvicres

Opel Astra
Viti 2009
1.7 cdti
6 Shpetesi + R
Klim
Tempomat
Bordkompojuter
Central
Aitbeg
Esp
Radi
Cd
Pulla vollan
Xhama eletrik
4 gomat te reja Firlli
244 000 km kalume
Me 208 000 ryp set komplet ndrum ne Zvicer
Servisi i sapo krym komplet per 15 000 km
Shumm shpenzime te vogla
I sapo ardhur prej Zvicres
Me dogan homologim pagum ne emrin tem
Dhe i sapo regjstrum ne emrin tem
1 vit regjstrim te plot
Gjendje tip top


Shpërndaje:

Veturat e fundit