Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1465 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/02/2019 19:27

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 202 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besart

 • Prishtinë
 • 044 798 868

Audi A3 1.9 TDI

Audi A3
1.9 TDI
66 kw - 90 ps
Klima tronik
Bord kompiuter
Esp
Air bag
Dritare me rrymë
Pasqyre me rrymë
Fellne me goma te reja
Rexhistrim nje vit te plot
Vetura esht ne gjendje te shkelqyshme
Per me shum na kontaktoni
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit