Vetura në shitje BMW 530

Kjo veture ka pasur 663 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/03/2019 19:11

980 EUR

(Çmimi)


1,150 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 23 333 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes Bmw 520 benzin AutoMatik pa dogan E re Esht

Shes Bmw 520 benzin AutoMatik pa dogan
Vetura ka gjendje shum te mir
Bmw esht pa Dogan E ardhur nga Suedia
Motorri esht shum i mir Poashtu dhe karseri te Rujtun
0
Mrenda Esht e paqt

Karrikat me Nxemje
Automatik Tiptronik

Vetura ka Voztijen Shum te rahatshum dhe shpejtsi jashtzakonisht te /shpejt
Fellne tmira
per me shum info 044 647 279 +38344647279


Shpërndaje:

Veturat e fundit