Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 179 vizita
Ndryshimi i fundit: 03/02/2019 12:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 176 989 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Passat 4motion

Shes Veturen Passat 2.0 DSG 130 Kw 177 ps 4mottion 4x4 i sa po ardhur nga Zvicra me liber te servisit Vetura posedon Klimatronik Parksenzora para mas tempomat senzora shiu Dritat led dhe shum opsjone tjera ,per me shum kontaktoni Numri kontaktus viber +38345925192

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit