Vetura në shitje Nissan Navara

Kjo veture ka pasur 2701 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/06/2020 02:52

10,000 EUR
10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2987 cm³ 150 000 KM

Shes Nissan Navara 2.5DI

Shes Nissan navara ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera shitet per arsye sepse kam 4 makina te tjera dhe e kam perdorur shum pak .

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit