Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 982 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/04/2019 20:14

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 206 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besart

 • Prishtinë
 • 044 798 868

Touran 2.0 tdi pa doganë

Touran 2.0 TDI
12/2009
Pa doganë
104 kw - 140 ps
Klima troni
Senzor parkingu
Sensor shiu
Bord konpiuter
Tempo mat
Esp
Dritare me rrymë
Dritare te zeza fabrikisht
Pasqyre me rrymë dhe i palohen
Ulse me nxemje
Drita te mjegulles
Drita te kthesav
Fellne me goma te dimrit M+S
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit