Vetura në shitje Mercedes-Benz E 220

Kjo veture ka pasur 580 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/02/2019 18:10

19,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

MERCEDES E220 D AUTOMATIK 7G VITI 2014

049 498 598

MERCEDES E 220 D AUTOMATIKTIPTRONIK 7 SHPEJTESI,AMBIENT LIGHT MBRENDA,MBRENDA AMG PAKET,GOMA M+S TE REJA,KLIMATRONIK,ESP,TEMPOMAT,BORDKOPJUTER,NAVIGACION TE MADH,SENZORA PER PARKING PARA DHE MBRAPA,LEDA PARA,LEDA MBRAPA,SENON BI SENON,PASQYRAT MI PALU MENYRE ELEKTRIKE,SHPEJTSIT VOLLON,2 QELSA,KM 230 000TE GARANTURA ,NE GJENDJE SHUM TE MIRE ,RIGJISTRIMI I PARE I ARDHUR NE MUAJIN GUSHT


Shpërndaje:

Veturat e fundit