Vetura në shitje BMW 325

Kjo shpallje ka pasur 1020 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/02/2019 00:24
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

1,750 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2490 cm³ 129 648 KM

Shes BMW 325 Sport Tip Top

Shes BMW Tip Top ne Gjendje te rregullt komplet.
ka te gjitha Extras Fabrikisht. punon pa problem.
vetem qe ka tabela Gjermane .

per me teper Kontakto nr

+38649381577

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha