Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 606 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/03/2019 16:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 235 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Besart

 • Prishtinë
 • 044 798 868

Passat 1.9 TDI 2005

Passat 1.9 TDI
11 / 2005
74 kw - 101ps
Klima tronik
Ulse me nxemje
Tempo mat
Dritare me rrymë
Dritare te zeza fabrikisht
Pasqyre me rrymë
Fellne me goma te dimrit
Me liber te servisit
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit