Vetura në shitje Opel Zafira

Kjo veture ka pasur 337 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/02/2019 12:19

6,470 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Minivan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Zafira 1.7 Dizel Euro5

Shes Opel Zafira 1.7 Dizel EcoFlex i sapoardhur nga Gjermania. Veture familjare me shpenzime shume te vogla. Vetura eshte ne super gjendje teknike dhe optike, pa asnje mangesi te vetme dhe ka xhamat e erresuar fabrikisht. Eshte dora e pare, me te gjitha serviset e kryera (me liber servisi). Per me shume info, ju lutem kontaktoni ne numrin e tel.
049 - 836 - 813
Qmimi eshte pak i diskutueshem, ju lutem per qmime si 5000€, 5500€ mos kontaktoni. Faleminderit

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit