Vetura në shitje Mercedes-Benz E 320

Kjo veture ka pasur 478 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/04/2019 09:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3200 cm³ 230 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar

 • Prishtinë
 • 044 250 584

Mercedes E320 CDI

Mercedes E 320 CDI
Avangarde
Klima tronik dy zonale
Navigacion
Cd shanzher 6 copa
Dvd para dhe mbrapa
Ulse lekur
Ulse me nxemje
Ulset me memorje
Ulse masazh
Pasqyret me rrymë
Pasqyret i palohen
Senzor parkingu para dhe mbrapa
Senzor shiu
Dritat xenon big xenon
Drita te mjegulles
Dy qelsa
Per me shum na kontaktoni
Ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit