Vetura në shitje Volkswagen Vento

Kjo veture ka pasur 1748 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/03/2019 14:00

2,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 1994

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
- -

VW VENTO 1.9 TDI RKS

* Viti i prodhimit 1994
* Muzike- USB,QIP dhe AUX
* Mbrenda shume komod
* Regjistrim deri në muajin 11(Nentor)
* Vetem nje pronar ne Kosove
* Shume ekonomike
* Ne gjendje shume te mirë

Nr kontaktues: 044137220 (Viber)

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Radio

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Rimorkiator

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit