Vetura në shitje BMW 318

Kjo shpallje ka pasur 2434 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/02/2019 19:20
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

3,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2000

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 258 000 KM

Shitet BMW 318i

Shitet BMW 318i benzine, vetura eshte ne gjendje shume te mire, rregjistrim i dyte ne Kosove e ardhur nga Zvicra per me shume info kontakt 049 930 108

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha