Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 503 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2019 23:30

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 200 000 KM

Opel Corsa 1.7 CDTI

Shitet Opel Corsa 1.7 cdti full ekstra vetura esht e doganuar dhe posedon te gjitha opsionet panoram navi tmadh bluetooth per telefon ulse gjysem lekur me nxemje si dhe timon me nxemje drita robot levizin me timon goma 16 dimri te reja michelin tempomat senzora shiu etjj per me shum info 044 406 206 viber +383 44 406 206

Shpërndaje:

Veturat e fundit