Vetura në shitje Tjetër Tjetër

Kjo veture ka pasur 729 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/02/2019 21:55

2,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 1

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E re (pa përdorur) Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet Labin progres 510 dizell kultivator i ri

Shitet Labin progres 510 dizell kultivator i ri dhe i paperdorur me frez dhe ndezja bëhet me qels fabrikisht qmimi 2000 i pa diskutueshem tel:044206909


Shpërndaje:

Veturat e fundit