Vetura në shitje Opel Vectra

Kjo veture ka pasur 323 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/02/2019 22:50

1,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 1995

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Gjelbër 4

Kubikazha Kilometrazhi
- -

shes veturen

Opel Vectra 1.7 motorr japan
Per me shum ose foto ne viber

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit