Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 10566 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/10/2019 20:04

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 130 000 KM

Golf 7

VW GOLF 7 CUP 2.0 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY * Viti i prodhimit 2014 Model 2015 * Senzora Parkingu Para dhe Mrapa * Parking Assistant * Nxemje ne Karrika * KLIMATRONIC * Auto Hold System * StarStop System * Tempomat * BordKompjuter * ABS * Airbag * Dritare Elektrike * ESP * Hallogenka * Pasqyret me nxemje * Pasqyret palohen ne menyr automatike * Senzora Shiu * Ulëset e para standarde * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer” * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm * Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë * ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë * Dritë për mjegull mbrapa * Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë * Timon servo progresiv elektro-mekanik * Xhamat elektrik * Bordkompjuter * Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje * Pasqyre nën mbrojtëset e diellit * Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit * Xhamat e gjelbër termoizolues * 2 çelësa

Shpërndaje:

Veturat e fundit