Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 484 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/03/2019 22:18

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2009

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 204 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Vushtrri

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR 103 KW 140 PS HIGHLINE SENON BI SENON

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI VITI 2009 AUTOMATIK DSG ME DOGAN TE PAGUAR 103 KW 140 PS HIGHLINE SENON BI SENON LLEDA MRAPA ESHTE KA BORD KOMJUTER KILOMETRAT I KA TE SAKTA TE GARANTUME 204.000 ME LIBER SERVISI I KA DY QELSA FABRIKISHT KA KLIMA TRONIKE KARRIKA ME NXEMJE NAVIGACION CD AUX SD CARD ME TOUCH SCREEN KA SENZORA PARA MRAPA SENZORA SHIU KA NGJYR TE MIR METALIKE NGJYR HIRI ( MIU ) PO ASHTU EDHE JU PALOHEN PASQYRET NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE I RUJTUN SI MRENA ASHTU EDHE JASHT PER ME SHUM INFO KONTAKTONI NE NR 044 830 315 DHE VIBER +383 44 830 315

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit