Vetura në shitje BMW 320

Kjo veture ka pasur 4189 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/04/2019 09:50

17,900 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 259 734 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

BMW 320 D M-Packet

-Shitet
-BMW 320
-Motorri 2.0
-184 PS
-Dizel
-Shpenzimet kombinimi 5.8l/100km
-Viti i prodhimit 2012
-M PACKET
-Automatik 8 shpejtsi perpara + R
-Drita LED
-3 opsione te vozitjes SPORT - NORMAL - ECONOMIC
-Xenon - Bi-xenon
-Sensora parikingi
-Komanda ne vollon
-Tempomat
-Kilometrat e garantuara
-Lekure
-Shiber
-Navigacion
-Bluetooth - aux - cd player
- I sapo doganuar dhe regjistruar me 1 vit regjistrim
-Regjistrimi i pare RKS
-Serviset e kryera
-Fellne 18 original M
-Gomat e reja PIRELLI
-Shume ne gjendje te mire
-Shum i paqt si mrena ashtu dhe jashte
-Qmimi 17.900
-Kontakti 044149990

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit