Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 543 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/04/2019 16:17

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Bujar

 • Prishtinë
 • 044250584

Passat B7 2.0 TDI

Passat B7
2.0 TDI
103 kw 140 ps
6 shpejsi
Libra te servisit
Klima troni
Bord kompiuter
Tempo mat
Start stop
Ulse me nxemje
Komanda ne timon
Senzor parkingu
Kuk per terheqje te rimorkios
Drita ditore
Drita te mjegulles
Dritare me rrymë
Dy qelsa
Fellne 17 coll me goma te reja
Per me shum na kontaktoni ne tel
044 250 584
049 250 584

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit