Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 397 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2019 16:25

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Lipjan

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Golf 5

Golf 5 2.0 diesel 6 shpejtsi ne gjendje shum te rregullt klim abs airbag drita automatike xenon bi-xenon drita ner pasqyr pasqyre per dobsimin e dritav te gjata fellne me goma 17 navi t’madh sensor shiu pasqyret me nxemje...
Regjistrim deri me 08.01.2020
+38345476410

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Xenon


Shpërndaje:

Veturat e fundit