Vetura në shitje Volvo V90

Kjo veture ka pasur 433 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/03/2019 02:58

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 1999

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
4380 cm³ 47 500 KM

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Shitet VOLVO F6 per bartjen e kafsheve i ardhur nga gjermania me dogan klim kamera goma te reja 90% ne gje dje shum te mir 📞044 731320

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit