Vetura në shitje Mercedes-Benz Tjetër

Kjo veture ka pasur 380 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/03/2019 22:06

1 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2010

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
4580 cm³ 290 500 KM

Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Shitet Mercedes Atego 818 €uro5 viti 10.2010 me dogan per jashta shtetit zbritet shuma e doganes ne gjendje ekstra te mir 📞044731320

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Radio

  •  Bluetooth

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

  •  Ulëse me nxemje

Shpërndaje:

Veturat e fundit